9 книг для вдалого початку

 • 9 книг для вдалого початку

  Виконуєте новорічні обіцянки?
  Для вас підібрали 9 книг, які допоможуть краще справитися, грамотно все почати і впорядкувати.
  Навмисне ми не вибирали нововидані книжки. Так нагадуємо про вже перевірені часом і досвідом.

  Головне пам’ятайте: у кожного свій шлях. Ідеальний рецепт успіху – любов, наполегливість і віра. Або хоча б тільки любов.

  • 31 Січня
 • Почнемо з “Мистецтво мріяти: як отримати те, чого насправді бажаєш” Барбари Шер та Енні Ґоттліб; пер.з англ. О. Зосімової. (Клуб сімейного дозвілля, 2016 р.)

  Ким ви мріяли бути в дитинстві чи юності? Які таланти у вас були? Історії і легкі вправи допоможуть згадати, візуалізувати, почати діяти. Чи просто надихнуть на нові погляди.

 • Далі зайдете правильні думки у “Почни з Чому: як великі лідери надихають до дії кожного” Саймона Сінека; пер. з англ. В. Вишенської (Основи, 2015 р.)

  Про природну модель мислення, дії, спілкування. Написано на основі біографій людей та історій розвитку компаній. Усі вони починали з ЧОМУ.

 • Після цього починайте справу з “Rework” Джейсона Фрайда, Девіда Х. Хенссона; пер. з англ. Н. Кошманенко (Клуб сімейного дозвілля2016 р.)
  Тут найкраще написано про те, як започаткувати справу чи вдосконалити свій бізнес. І багато якісних порад: як зробити, щоб про вас дізналися, кого і коли взяти на роботу, потім як із усім цим упоратися.

 • Якщо три перші книги спрацюють ідеально, то порадьтеся з книжкою “Як стати мільярдером: як найбільші в світі виробники створюють грандіозну цінність” Джона Свекли, Мітча Коена; пер. з англ. О. Любенко (Основи2016 р.)

  Детально про п’ять критично важливих навичок мислення, притаманних мільярдерам.

 • Коли робитимете кроки, негатив буде точно. Таке життя.) Тому подивіться на “Витончене мистецтво забивати на все: нестандартний підхід до проблем” Марка Менсона; пер. з англ. А. Ящук (Наш формат2019 р.)

  Вона допоможе формувати реалістичні очікування, конструктивно сприймати негативний досвід та цілеспрямовано діяти у складних ситуаціях.

 • І переконайтеся на досвіді “Історії талановитих людей” укладачки Ірини Славінської (Брайт Стар Паблішинг2014 р.)
  Книга про життя тих, кого ми знаємо і любимо. І хто теж щодня бореться.

 • Важливо осмислити всю освоєну інформацію книгою “Людина в пошуках справжнього сенсу: психолог у концтаборі” Віктора Франкла; пер. з англ. О. Замойської (Клуб сімейного дозвілля2016 р.)

  Бо “ми самі вибираємо, як відноситись до свого життя і оточуючого світу”.

 • Після пошуків, планів, роздумів, добре зберегти внутрішню гармонію. Крім чаю, молитви, друзів ще допоможе “Маленька книга хюґе: як жити добре по-данськи” Міка Вікінга; пер. з англ. К. Бабкіної (Клуб сімейного дозвілля2017 р.)

  Те, що треба від «мистецтва створення затишку», «душевності», «насолоди від речей» до «какао під запалені свічки».

 • І чи не найважливіша книга – “Прокрастинація: чому ви вдаєтеся до неї і що можна зробити з цим вже сьогодні” Джейни Б. Бурки, Ленори М. Юен; пер. з англ. К. Крапки (Видавництво Старого Лева2019 р.).

  Щоб не відкладати важливі й дрібні справи на завтра, на потім, на останній тиждень перед дедлайном. І не тільки справи. З перших сторінок книжка почне на вас діяти.

Переглянути ще