“24 кроки до успішного стартапу: дисципліноване підприємництво” Білл Олет

• “24 кроки до успішного стартапу: дисципліноване підприємництво” Білл Олет

Оригінальна назва: Disciplined Entrepreneurship: 24 Steps to a Successful Startup (переклала з англійської Наталія Палій)
    Книга на полиці тут
    Видавництво: #книголав

“Я уклав книжку на основі семінарів, які читав по всьому світу, та курсів у Массачусетському технологічному інституті, де роками вибудовував і шліфував свій підхід разом із сотнями видатних підприємців” (с)

За задумом і структурою ця книжка – зібраний та адаптований набір покрокових інструкцій та порад для підприємців, які започатковують першу чи нову справу. Автор проаналізував різні джерела (у книзі вказано конкретніше), книги, схеми та моделі успішних команд, використав власний досвід і все це згрупував у цій книжці.

• 25 Лютого
  •

“Єдина необхідна й достатня умова для бізнесу – це споживач, який платить. Ринок – ось останній арбітр, який оцінює успіх” (с)

Мета книги – допомогти підприємцям опанувати хаос, у якому вони опиняються, коли намагаються зробити щось уперше. У “24 кроки до успішного стартапу” прочитаєте про сегментацію ринку, визначення ядра бізнесу, життєздатності продукту, принцип ціноутворення, про розробку бізнес-моделі та про всі можливі результати.

“Хотів би я мати книжку, коли вперше взявся до підприємництва двадцять років тому” (с)

•

Білл Олет – провідний спеціаліст із підприємницького маркетингу, операційний директор Martin Trust Center for MIT Entrepreneurship, лектор бізнес-школи MIT Sloan School of Management. Автор інноваційних навчальних програм.

Книжка вам сподобається, якщо ви мрієте створювати крутий, інноваційний продукт.