Луцьк підтримує “Хочу читати”

• Луцьк підтримує “Хочу читати”
    Все спостерігаємо, як по книжечці з різних сторін, від різних людей вдається збирати цілу бібліотеку!
    І ми вдячні, а уявляємо, як будуть радіти діти, які втратили можливість нормально вчитися через росіян, що (саме “що”) спалили школу. Та й не тільки вчитися…
    І ні, ми не будуємо приміщення, це робить проєкт DLC: Цифрові освітні центри!
    Але наша бібліотека допомагає наповнити створену нову класну сучасну бібліотеку!
    Пам’ятаєте, як весною разом збирали книги за кордон для наших українців? Ми з вами тоді тільки мріяли про те, коли зможемо долучитись до відновлення простору в Україні.
    І от маємо таку можливість.
    У нас далі триває благодійний проєкт “Хочу читати”: збираємо книги на нову бібліотеку у селі Богданівка на Київщині.
    росія стільки лиха вже наробила, але
    ми ж сильніші і більш вперті!
    Тому не здаємось, а працюємо.
    Вже вдалося зібрати приблизно 400 книг!
    Але дуже хочемо більше.
    Дякуємо всім, хто допомагає!
    Маємо ще одну локацію для збору!
    Одного більш спокійного дня добродійка Людмила Данилюк запропонувала підтримати цей збір на базі бібліотек Луцька
    Тому, Луцьк, ось вам деталі.
    Якщо у вас є можливість долучитись книгами, то вважайте, що ви берете участь у створенні нової бібліотеки в Україні!
    А якщо всі книжки вже роздали, то дуже просимо підтримати нас інформаційно.
    Дякуємо за все!
    • 27 Жовтня