Автори художнього короткометражного фільму The ADULT/Дорослий спільно з Центр Шептицького, ГО “Сучасне українське кіно”, Сихів Медіа / Sykhiv Media та ГО Інститут Суспільних Ініціатив / Society Init

 • Дата
  21 Березня
  Місце
  Автори художнього короткометражного фільму The ADULT/Дорослий спільно з Центр Шептицького, ГО “Сучасне українське кіно”, Сихів Медіа / Sykhiv Media та ГО Інститут Суспільних Ініціатив / Society Init


  Автори художнього короткометражного фільму The ADULT/Дорослий спільно з Центр Шептицького, ГО “Сучасне українське кіно”, Сихів Медіа / Sykhiv Media та ГО Інститут Суспільних Ініціатив / Society Initiatives Institute влаштовують чотириденний інтенсив “ФОКУС” для професійної спільноти у сфері відеовиробництва. Проект проводиться за підтримки Harald Binder Cultural Enterprises.

  🔹 Головна мета проекту – сприяння розвитку кіновиробництва у Львові, а також підвищення рівня професійної компетентності українських діячів у галузі кіно.
  Учасники проекту дізнаються, за якими принципами відбувається процес кіновиробництва, навчаться писати оригінальні сценарії і грамотно їх візуалізувати, формувати команду мрії і знаходити кошти на кіновиробництво в українських реаліях. Також учасники отримають можливість пройти консультацію провідних українських спеціалістів в галузі кіно.

  🔹Унікальність проекту полягає у тому, що учасники працюватимуть не зі знайомими голлівудськими стрічками, а з ще не презентованим широкій аудиторії, “живим” українським фільмом і, безпосередньо, його авторами.
  Програма курсу складається з чотирьох навчальних днів, під час яких буде обговорено основні аспекти і стадії кіновиробництва: підготовчий, знімальний період і постпродакшн. Тривалість навчального дня – вісім годин, з яких півтори години виділятимуться на обговорення ваших ідей. Завершимо проект пітчингом ідей учасників – переможець отримає окрему консультаційну та продюсерську підтримку для свого фільму.

  🔹Повна програма проекту:
  https://bitly.su/1HMcV
  Проект проводитиметься з 27 по 30 червня 2019 року
  Місце проведення – Центр Шептицького, вул. Стрийська 29а.

  🔹Участь в проекті безкоштовна! Прийом заявок учасників – до 20 червня 18:00.
  Посилання на анкету учасника: https://forms.gle/pT6cBtiinseKXdnV9
  Facebook

ІНШІ події центру