«#StandWithUkraine» ВИСТАВКОВИЙ ПЛАКАТНИЙ ПРОЄКТ

 • Дата
  26 Квітня - 26 Травня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького
  ВХІД ВІЛЬНИЙ
  «#StandWithUkraine» ВИСТАВКОВИЙ ПЛАКАТНИЙ ПРОЄКТ

  З нагоди 37-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, команда Центру Шептицького запрошує відвідати мініекспозицію соціального плаката українського проєкту «4-й Блок», заснованого митцями-ліквідаторами.

   

  Асоціація дизайнерів-графіків «4-й Блок» – громадське об’єднання дизайнерів, артменеджерів, зацікавлених в розв’язанні екологічних проблем засобами мистецтва. Асоціація створена на добровільних засадах з метою підтримки й розвитку творчих ініціатив в області екології, дизайну й культури. Головним завдання асоціації є проведення триєнале екологічного плаката «4-й Блок».

  Міжнародна триєнале екологічного, соціального та екоосвітнього плаката «4-й Блок» є унікальним заходом, направленим на просування і підтримку соціальних та екологічних ідей, відстоювання принципів сталого розвитку суспільства, та безпечної екологічної політики засобами мистецтва та дизайну. Починаючи з 1991 року кожні три роки триєнале акумулює та наочно представляє роботи дизайнерів з понад 50 країн світу, що під різними кутами висвітлюють актуальні соціальні, екологічні, та екокультурні проблеми. За допомогою плакатів в стислій, яскравій і доступній формі автори не просто знайомлять глядача з екосоціальною проблематикою, а спонукають його замислитись у цьому напрямку.

  Плакати, що надходять до колекції триєнале «4-й Блок», є основою екологічних і соціальних виставок та акцій, що постійно проводяться в Україні і за її межами. Ці роботи є яскравими мотиваторами боротьби за чистоту природного середовища, розвиток альтернативної енергетики та впровадження енергозберігаючих технологій.

  Отже, Асоціація є повноцінним творцем та популяризатором свідомого мистецтва, стартовим майданчиком для українського соціального дизайну, що фокусується на проблемах екологічного буття нашої планети.

  «4-й БЛОК» визнано єдиним українським членом Міжнародної Ради Асоціацій з графічного дизайну ICOGRADA!

   

  «#StandWithUkraine – це графічна акція соціально відповідальних дизайнерів, що виявили бажання висловити свою думку щодо війни в Україні, яку росія веде вже понад вісім років. Україна зараз позначає межу між добром і войовничим злом. Захищаючи себе, ми захищаємо Європу. Ми обираємо свободу, і ми обов’язково переможемо!» –  розповідає президент Міжнародного триєнале екологічного плаката і графіки «4-й БЛОК», професор кафедри графічного дизайну Харківської державної академії дизайну і мистецтв, член-кореспондент Національної академії мистецтв України, член Національної спілки  художників України, ліквідатор аварії на ЧАЕС Олег ВЕКЛЕНКО.

   

  Місце: хол Центру Шептицького, виставкова площа поряд з Парковою аудиторією

  Дати: 26 квітня – 26 травня 

  Додаткова інформація про діяльність Асоціації та огляд повної експозиції проєкту можна знайти на сайті: http://the4thblock.org/

ІНШІ події центру