Сімейний бізнес: як мудро розподілити ролі?

 • Дата
  30 Листопада
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького 402 авд.
  Зареєструватись
  Сімейний бізнес: як мудро розподілити ролі?

  #LvBS запрошує 30 листопада, у п’ятницю, на зустріч Центру сімейного бізнесу LvBS в рамках проекту Спільнота LvBS на тему «Сімейний бізнес: як мудро розподілити ролі?» з Михайлом Петечуком. Mykhaylo Petechuk в минулому – консультант в Boston Consulting Group, McKinsey, MBA from McGill University в Канаді, творець й управлінець комунікаційної агенції MP Communications.
  Станом на сьогодні, засновники українських компаній, які присутні на ринку вже понад двадцять років, опиняються перед викликом передачі бізнесу своїм наступникам. Згідно статистики, до третього покоління власників зберігаються 30% сімейних компаній, тому питання правильної організації передачі працюючого бізнесу є критичними для його сталості.
  Зміна поколінь у сімейному бізнесі – це криза для бізнесу з якої він може вийти сильнішим. Як мінімізувати ризики і побудувати бізнес що переживе зміну поколінь? Як побудувати модель управління в сімейному бізнесі, щоб уможливити стале зростання? Часто сімейні компанії успішні, допоки засновник керує компанією. Чому компанії втрачають свої позиції при відході засновників від активного управління? Що роблять у світі в таких ситуаціях? Аби почути відповіді на ці та інші питання, реєструйтеся на зустріч, деталі та придбання квитків: https://goo.gl/N6qa32

  Час: п’ятниця, 30 листопада, 18:30-20:00
  Місце проведення: 402 авдиторія Центру Шептицького, вул. Стрийська, 29, Львів
  Вартість участі в події: 350 грн (для випускників програм MSс in Technology Management та Key Executive MBA LvBS участь у подіях Спільноти безкоштовна).

ІНШІ події центру