29 Березня

15.12.2017 в Центрі Шептицького Українського католицького університету відбулось відкриття виставки скульптури групи «162». Свої роботи представили п’ятеро молодих львівських скульпторів – Маріанна Вахняк, Василь Гриневич, Тарас Попович, Володимир Семків та Денис Шиманський. Усі вони входять до мистецької групи «162», яка включає випускників Львівської національної академії мистецтв і виникла в 2015 році. Кожен зі скульпторів займається пошуком нових пластичних ідей та поглибленим осмисленням академічної традиції в умовах постмодерного мистецького процесу.
    Фото – Andrew Chizhov