11 Екуменічний соціальний тиждень

 • Дата
  4 Жовтня - 6 Жовтня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького
  11 Екуменічний соціальний тиждень

  Одинадцятий рік поспіль у Львові відбувається Екуменічний соціальний тиждень. Щороку за підтримки Українського католицького університету, Львівської міської ради, Львівської обласної ради та адміністрації, Національного університету «Львівська політехніка» Інститут екуменічних студій УКУ ініціює проведення Всеукраїнського суспільного форуму. Вже традиційно в осінню пору представники різних конфесій, релігійних організацій, освіти, влади, бізнесу, громадського сектору, ЗМІ та усі люди доброї волі зберуться задля ділення досвідом та напрацювання способів вирішення соціальних проблем.

  Цьогорічною темою ЕСТ є «Молодь-Віра-Покликання». Це питання актуальне не лише для України, але і для всього світу. 

  Тема «Молодь – Віра – Покликання» надзвичайно важлива та ключова для нашого проекту. Вона якнайкраще передає головне повідомлення буремного сьогодення. Якщо навіть велика частина українського суспільства багато в чому зневірилась, перебуває в стані своєрідної апатії, депресії, то молодь залишається рушієм позитивних змін, досі плекає надію на краще майбутнє.

  До участі запрошено провідних експертів з України та з-за кордону, представників волонтерських рухів, церковних ініціатив, громадських організацій, благодійних фондів, влади та ЗМІ, а найголовніше – молоді. 

  Запрошуємо учасників Форуму до спільної праці та ділення досвідом під час 11 Екуменічного соціального тижня!

ІНШІ події центру